LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 8639275
nr 863 9275
CANDLESTICKS
one pair, plätter, 1800-talets första hälft, height: 27,
1 par, plätter, 1800-tal, höjd: 27
Condition: skadad
1200
SEK 800
Monday December 2 2013
at 18:28:19
29/11 13:23:54
700 kr
2/12 17:37:19